betclic

Sekulski: Liczymy na to, że utrzymamy znakomitą serię do końca

Ostatnia aktualizacja: 07/05/16 13:21, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Każdy trenuje po to, aby dostawać szansę i ja teraz taką dostałem. Liczę, że ją wykorzystałem. Chciałbym zagrać w kolejnych spotkaniach, aby pomóc w nich drużynie swoją walką i zaangażowaniem - mówi po zremisowanym 1:1 starciu z Podbeskidziem Bielsko-Biała strzelec gola dla Korony, Łukasz Sekulski.

- Przyjechaliśmy tutaj zapunktować. Z przebiegu meczu było to widać i chyba nie trzeba dodawać, że chcieliśmy wygrać. Piłka jest jednak tak piękną grą, jak i brutalną. W tym przypadku dla nas
- żałuje napastnik cytowany przez oficjalną witrynę kielczan.

Strata punktów w tych okolicznościach bardzo boli. - Zabrakło trochę do tego zwycięstwa. Powiedzieliśmy sobie w szatni, że jesteśmy facetami i musimy podnieść klaty do góry - zaznacza piłkarz.

- To był nasz jedenasty mecz z rzędu bez porażki, co nas na pewno cieszy. Liczymy, że utrzymamy serię do końca - kwituje Sekulski.

W poprzednich kolejkach oraz w piątek pod Klimczokiem nie brakowało walki.
- Tak niestety wyglądają mecze w grupie spadkowej. Każdy walczy o życie i ciężko o piękną grę. Ma się z tyłu głowy wagę spotkań. My na pewno zawsze gramy o pełną pulę i możemy się cieszyć, że tak długo nie przegraliśmy - podsumował Sekulski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela