betclic

Selekcjoner Urugwaju: Luis Suarez bardzo dojrzał

Ostatnia aktualizacja: 29/03/16 08:01, Komentarzy: 1

0
1
Fot. AGIF / Shutterstock.com

Oscar Washington Tabarez, selekcjoner reprezentacji Urugwaju, jest przekonany, że Luis Suarez dojrzał i chuligańskie incydenty z jego udziałem już się nie powtórzą.

Piłkarz Barcelony wrócił do gry w reprezentacji Urugwaju po dziewięciu meczach zawieszenia. Była to kara za ugryzienie Giorgio Chielliniego w meczu z Włochami podczas mundialu w 2014 roku. Powrót wypadł okazale, bo Urugwaj zremisował na wyjeździe z Brazylią 2:2, a Suarez strzelił jednego z goli.

- Luis ma wielkie doświadczenie. Za każdym razem, gdy przyjeżdża na zgrupowanie reprezentacji, ma za sobą świeże wyzwania - mówi Tabarez.

- Popełnił w życiu kilka błędów, ale bardzo dojrzał. Myślę, że będzie to pokazywał w każdym meczu, w którym gra. Utrzymuje się w świetnej formie, jest silny mentalnie, więc mamy nadzieję, że będzie prezentował swój potencjał podczas meczów - mówi selekcjoner reprezentacji Urugwaju.

Tabarez uważa, że jego podopieczni chętnie przyjeżdżają na zgrupowania drużyny narodowej.

- Dla Suareza i pozostałych piłkarzy możliwość gry w reprezentacji Urugwaju jest bardzo znacząca. Wszyscy są bardzo zaangażowani w swoją robotę - kończy Tabarez.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz
Senior
suarez9
Zarejestrowany od: 550 dni
Ilość komentarzy: 717
Oceny: +2521
Kibicuje:
Liverpool FC Bayern Monachium FC Barcelona Atlético Madryt
29.03.2016 / 18:52:20
el vampiro najlepsza dziewiatka na swiecie bezkonkurencyjny jest niestety takie sa fakty jest jak gladiator wchodzi na arene i zchodzi z niej w chwale

Tabela