Sensacja! Manchester United przegrał z Feyenoordem

Ostatnia aktualizacja: 15/09/16 21:11, Komentarzy: 35

0
35

To nie był dobry początek podopiecznych Jose Mourinho w Lidze Europy. Manchester United zupełnie niespodziewanie uległ na wyjeździe Feyenoordowi Rotterdam 0:1.

W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy bramek. Solidnie grający gospodarze postawili trudne warunki drużynie przyjezdnej. A naszpikowane gwiazdami "Czerwone Diabły" nie potrafiły stworzyć większego zagrożenia pod bramką rywali - najlepszą okazję miał Anthony Martial w 24 minucie, ale uderzył niecelnie z szesnastego metra.

W drugiej połowie obraz gry wiele się nie zmienił. Na murawie pojawili się Zlatan Ibrahimović oraz Memphis Depay, lecz na niewiele to się zdało.

Tymczasem gospodarze w 79 minucie wyszli na prowadzenie. Do siatki trafił Tonny Trindade de Vilhena po dośrodkowaniu Nicolai Jorgensena.

W kolejnych minutach Manchester United próbował zdobyć wyrównującą bramkę, jednak Feyenoord skutecznie się bronił i sprawił nie lada sensację, pokonując ostatecznie angielski klub 1:0.

***

Feyenoord Rotterdam - Manchester United 1:0 (0:0).
Bramka: Vilhena 79.
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1191 dni
Ilość komentarzy: 6869
Oceny: -7569
16.09.2016 / 03:03:02
Jaka sensacja,Feyenoord to czolowka Holandi,a nie jakas badziewna Legia.
16.09.2016 / 01:21:27
Jaka sensacja? Przeciez angielski futbol jest coraz slabszy.
kibol95
Zarejestrowany od: 214 dni
Ilość komentarzy: 517
Oceny: +4173
Śląsk Wrocław
16.09.2016 / 01:12:00
Coraz mniej mnie zaskakują te wyniki - najlepsze kluby na jesień koncentrują się przede wszystkim na lidze, bo żeby zdobyć mistrzostwo trzeba zdobywać coraz więcej punktów (efekt coraz większych różnic między klubami). Żeby nie wyjść z grupy LE/LM musiałoby wydarzyć się kilka kataklizmów. I przykra prawda jest taka, że dopiero na wiosnę zaczynają się prawdziwe puchary.
maciekJUVE
Zarejestrowany od: 361 dni
Ilość komentarzy: 23
Oceny: +95
Juventus Turyn Legia Warszawa Pogoń Siedlce
16.09.2016 / 00:03:10
Żadna sensacja, United nie chce grać w LM więc sensacją nie będzie też jak nie wyjdą z grupy. UEFA musi wymyślić jakiś mechanizm, przez który jeśli ekipa z danego kraju nie chce grać w LE, to przeszłoby to na kolejną drużynę z tabeli i ta drużyna również podjęłaby decyzję czy chce grac czy nie. Inter przegrał dzisiaj z klubem z Izraela u siebie, a takie Sassuolo pyknęło 3:0 Athletic Bilbao. Inter też nie wyszedł najmocniejszym składem, po prostu nie chcą grać w LE.
M4v3r!ck
Zarejestrowany od: 1434 dni
Ilość komentarzy: 2675
Oceny: +10067
Chelsea Londyn Widzew Łódź Ruch Chorzów Porto Real Madryt
15.09.2016 / 23:55:57
Ja rozumiem że to tylko LE, jednak taka marka jak Manchester United, która ma w składzie piłkarza za 120 mln, i takie gwiazdy jak Mkhtaryan czy Mata nie ma prawa przegrać z takim rywalem..Mourinho się skończył, jedyne na co go stać to wieczne usprawiedliwianie się że sędzia, że za dużo meczów, że to tylko LE i tak dalej...
Piłaa
Zarejestrowany od: 360 dni
Ilość komentarzy: 38
Oceny: +393
Bayern Monachium
15.09.2016 / 23:02:15
Bo liga Angielska to najbardziej przereklamowana liga w europie.
Jak by kasy nie mieli tyle na kluby pies z kulawą nogą by tam nie chciał grać !
mahmoud ahmadinejad
Zarejestrowany od: 1531 dni
Ilość komentarzy: 852
Oceny: +1072
Wybrzeże Kości Słoniowej Chelsea Londyn Ghana Nigeria Polska U17
16.09.2016 / 11:24:10
co ty pierdolisz jaki klub bez kasy osiaga sukcesy?
Agbah
Zarejestrowany od: 356 dni
Ilość komentarzy: 544
Oceny: +4451
Polska Atlético Madryt
15.09.2016 / 22:40:10
Jaka kurwa sensacja. Feyenoord to lider Eredivisie, który od początku sezonu stracił tylko 2 gole, grają ciekawą piłkę, co ważniejsze skuteczną. Pozatym grali u siebie. I skończcie pierdolić że kluby z BPL odpuszczają puchary, bo to tylko puste wymówki. Jakby byli naprawdę tacy mocni to i na oparach powinni wygrać ten mecz, tak samo West Ham z Astrą w eliminacjach. Angole się dławią tą swoją pychą, obcokrajowcy ich za to tępią. W footballu dzieje się to samo i to nie od dziś.
Football_Transfers
Zarejestrowany od: 84 dni
Ilość komentarzy: 667
Oceny: +4893
Valencia FC Barcelona
15.09.2016 / 22:17:58
Żadna sensacja - angielskie drużyny już nie raz pokazywały swój stosunek do Ligi Europy :)
gryzior
Zarejestrowany od: 1313 dni
Ilość komentarzy: 1859
Oceny: +14429
Chelsea Londyn Wisła Kraków Polska
15.09.2016 / 22:17:19
sensacja? serio, nie pierwszy i nie ostatni raz mourinho przegrywa w LE kosztem ligi
Aleksander Macedoński
Zarejestrowany od: 1019 dni
Ilość komentarzy: 766
Oceny: +5923
Manchester United Polska
15.09.2016 / 22:15:26
Mourinho skończ już te chujowe gierki i każ im cały czas zapierdalać do przodu taki jest MU.....aż się ciśnie piosenka na usta.....czerwony autobus ....a tak ślepy sędzia odjebał i po sprawie....
draco7
Zarejestrowany od: 87 dni
Ilość komentarzy: 104
Oceny: +1270
Juventus Turyn
15.09.2016 / 22:15:07
Oczywiście po meczu będą komentarze, że liga jest ważniejsza. Czekam tylko jak przegrają z zespołem, który nie gra w europejskich pucharach (np. Chelsea) i będzie, że są zmęczeni, bo grali w europie, a ci mieli więcej wolnego xD

Nie chcą grać w europejskich pucharach, bo liga ważniejsza to niech zgłoszą 24 juniorów i Schweinsteigera, a nie takie pier*olenie.
dydol_
Zarejestrowany od: 93 dni
Ilość komentarzy: 314
Oceny: -411
Liverpool FC
15.09.2016 / 22:09:34
wiedzialem ze kurs na United byl cos podejrzanie za wysoki, to bylo wiadomo ze przegraja i bedzie "sensacja" lol
ingv
Zarejestrowany od: 512 dni
Ilość komentarzy: 142
Oceny: +937
15.09.2016 / 23:21:47
Nawet jeden komentator w ostatnim ligowym meczu Feyenoordu stwierdził, że z obecną formą są w stanie pyknąć United, więc to raczej nie jest wiedza tajemna. A stawiać na angielskie kluby w europejskich pucharach to spore ryzyko, a w Lidze Europejskiej to wręcz głupota.
patrio11
Zarejestrowany od: 454 dni
Ilość komentarzy: 460
Oceny: +4242
Bayern Monachium Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Stal Stalowa Wola
15.09.2016 / 21:45:11
Nie zdziwię się jeśli po tym sezonie liga włoska wyprzedzi w rankingu Premiership i Anglicy będą mieli w LM 3 zespoły. Ktoś zaraz będzie jęczał, że olewają Ligę Europy. Może. Faktem jest jednak, że przegrali z Feynoordem, który potęgą był w latach 70. a obecnie składa się z przeciętniaków i kilku zdolnych juniorów a to nie świadczy o klasie zespołu
16.09.2016 / 07:06:31
Problem z ligą włoską jest taki, że mają tylko 2 zespoły w LM, więc trudno będzie im zebrać dużo punktów by tego dokonać, W lidze europy też bez rewelacji (4 mecze: Z-R-R-P). Dlatego raczej nie przegonią ligi angielskiej
juve_mw
Zarejestrowany od: 117 dni
Ilość komentarzy: 70
Oceny: +982
Juventus Turyn Włochy
15.09.2016 / 21:45:06
Mourinho: "MU nie chciał grać w Lidze Europy"

No i w zasadzie to nie gra :D
suchy1149
Ilość komentarzy: 1732
Oceny: +8023
Arsenal Londyn AC Milan Polska Real Madryt
15.09.2016 / 21:37:34
Wina sędziego ;p A tak serio to chyba sie tym w Manchesterze za bardzo nie przejmują .
Qax
Zarejestrowany od: 905 dni
Ilość komentarzy: 447
Oceny: +4555
Liverpool FC Juventus Turyn Feyenoord Polska Real Madryt
15.09.2016 / 21:34:50
Czy taka sensacja? Feyenoord na razie szaleje w lidze, a na dodatek grali w Rotterdamie
schnor25
Ilość komentarzy: 1107
Oceny: +8596
Arsenal Londyn Pogoń Szczecin
15.09.2016 / 21:43:21
Z całym szacunkiem do Feyenoordu, ale gdzie oni, a gdzie United? Teoretycznie dwa różne światy...a więc dość sensacyjne rozstrzygnięcie, patrząc na dzisiejszy skład United.
Akihito
Zarejestrowany od: 92 dni
Ilość komentarzy: 15
Oceny: +95
15.09.2016 / 21:32:34
Prawda jest taka, że United ma do bani skład. Od 3 sezonów nietrafiony transfer idzie za nietrafionym transferem. W tym okienku kupino Pogbę i pozyskano Zlatana. Pogba wiadomo przereklamowany i nie wart może i połowy kwoty, ale to wciąż świetny zawodnik. Zlatan klasa sama w sobie. Tylko co z tego jak cała reszta to padaka. Już The Reds, Leicester czy wiecznie beztransferowy Arsenal mają lepszy skład. Taka niestety prawda - polityka transferowa MU w ostatnich latach to pasmo kataklizmów. I jeszcze parę dobrych lat MU nie wskoczy na top.
15.09.2016 / 21:25:11
Argument, że wolą skupić się na lidze angielskiej za 3, 2, 1...
RedPanda
Zarejestrowany od: 894 dni
Ilość komentarzy: 1035
Oceny: +5369
Dania Tottenham Hotspur Swansea City AFC Węgry Islandia Feyenoord Walia
16.09.2016 / 17:47:44
Widać nie jesteś na bieżąco z informacjami. W lidze angielskiej zarabiają takie pieniądze że szkoda im czasu na europejskie puchary. Hajs musi się zgadzać!
Nobius3560
Zarejestrowany od: 292 dni
Ilość komentarzy: 148
Oceny: +1051
Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska FC Bayern Monachium II
15.09.2016 / 21:31:37
Ale on się już przed meczem mówił, że piłkarze nie chcą grać w LE.
mrskee
Zarejestrowany od: 1197 dni
Ilość komentarzy: 330
Oceny: +1808
15.09.2016 / 21:51:10
a trochę wcześniej, że chcą ją wygrać. Prawdy nie dojdziesz.
schnor25
15.09.2016 / 21:42:03
Jeśli tak gadał, to mógł zrobić przegląd kadr w akademii i zgłosić do rozgrywek kilku młodych gości, którzy...z pewnością gorzej by nie zagrali (chcieliby się pokazać za wszelką cenę).
Dumbass
Zarejestrowany od: 735 dni
Ilość komentarzy: 1896
Oceny: +20421
Manchester United Leicester City FC Borussia Dortmund
15.09.2016 / 22:14:26
Dziwnym trafem od pierwszej minuty zagrało tylko trzech podstawowych piłkarzy. To i tak nie zmienia faktu, że na stojąco można co najwyżej podlać kwiatki.
15.09.2016 / 21:20:57
Wydali 110 mln euro na gościa który jedyne co zrobił w MU, to zmiana fryzury.
agento
Zarejestrowany od: 91 dni
Ilość komentarzy: 481
Oceny: +2824
Olympique Lyon Inter Mediolan Wisła Kraków Lech Poznań Polska Olimpia Elbląg Termalica Nieciecza
16.09.2016 / 06:27:37
Chyba nikt w historii jak on nie zmienił w 3 meczach 3 fryzur.Hmm złota piłka hehe
15.09.2016 / 21:57:47
bodajże 3 mecze 3 fryzury ciekawe czy ronaldo lub messi mogą się poszczycić takim osiągnieciem