Sensacja! Manchester United przegrał z Feyenoordem

dean bertoncelj, Shutterstock
To nie był dobry początek podopiecznych Jose Mourinho w Lidze Europy. Manchester United zupełnie niespodziewanie uległ na wyjeździe Feyenoordowi Rotterdam 0:1.

W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy bramek. Solidnie grający gospodarze postawili trudne warunki drużynie przyjezdnej. A naszpikowane gwiazdami "Czerwone Diabły" nie potrafiły stworzyć większego zagrożenia pod bramką rywali - najlepszą okazję miał Anthony Martial w 24 minucie, ale uderzył niecelnie z szesnastego metra.

W drugiej połowie obraz gry wiele się nie zmienił. Na murawie pojawili się Zlatan Ibrahimović oraz Memphis Depay, lecz na niewiele to się zdało.

Tymczasem gospodarze w 79 minucie wyszli na prowadzenie. Do siatki trafił Tonny Trindade de Vilhena po dośrodkowaniu Nicolai Jorgensena.

W kolejnych minutach Manchester United próbował zdobyć wyrównującą bramkę, jednak Feyenoord skutecznie się bronił i sprawił nie lada sensację, pokonując ostatecznie angielski klub 1:0.