Sensacja w Ligue 1 - Montpellier rozbiło PSG! Cały mecz Krychowiaka

CosminIftode/Shutterstock
Piłkarze Montpellier HSC pokonali u siebie Paris Saint-Germain 3:0 (1:0) w pierwszym sobotnim spotkaniu 16. kolejki francuskiej Ligue 1.

Na Stade de la Mosson całe zawody w szeregach obrońców tytułu zaliczył Grzegorz Krychowiak. Trzy minuty przed przerwą prowadzenie gospodarzom zapewnił Paul Lasne, a trzy minuty po zmianie stron podwyższył Ellyes Skhiri.

Niespodziewany i nadzwyczaj efektowny sukces miejscowych przypieczętował dziesięć minut przed końcem kapitalnym uderzeniem z dystansu Algierczyk Ryad Boudebouz.

Dzięki czwartej wygranej w sezonie zespół z Langwedocji przesunął się na dziesiąte miejsce w tabeli. Podopieczni Unaia Emery'ego doznali natomiast trzeciej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na pozycji wicelidera.