Sensacyjna porażka MU! Fatalne zachowanie Maty [VIDEO]

West Bromwich Albion pokonało na własnym stadionie Manchester United 1:0 w meczu 29. kolejki ligi angielskiej. Dla "Czerwonych Diabłów" była to pierwsza porażka po czterech wygranych z rzędu.

Jedynego gola dla gospodarzy strzelił Salomon Rondon w 66. minucie gry. Po dośrodkowaniu Sebastiena Pocognoliego z lewej strony boiska, Wenezuelczyk opanował piłkę w polu karnym rywali i oddał strzał z woleja, który zaskoczył Davida de Geę. Było to jego siódme trafienie w tym sezonie w lidze.

Goście od 26. minuty spotkania musieli grać w dziesiątkę. W ciągu trzech minut Juan Mata zobaczył dwie żółte kartki i musiał opuścić boisko. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną otrzymał za faul na Darrenie Fletcherze.

Dzięki wygranej drużyna prowadzona przez Tony'ego Pulisa awansowała na jedenaste miejsce w tabeli. Manchester United zajmuje obecnie szóste miejsce w lidze.