Sensacyjna porażka Węgrów z Andorą! Zwycięstwo Portugalii i dwa gole Ronaldo

Laszlo Szirtesi/Shutterstock
Łotwa przegrała u siebie z Portugalią 0:3 (0:1), a Węgrzy zupełnie niespodziewanie ulegli Andorze 0:1 w spotkaniach szóstej kolejki grupy B eliminacji MŚ 2018 w strefie Europy.

Na Stadions Skonto w Rydze najpierw dwukrotnie do siatki gospodarzy trafił Cristiano Ronaldo, a efektowny sukces przypieczętował jeszcze Andre Silva.

Dzięki piątej wygranej z rzędu mistrzowie Europy umocnili się na drugiej pozycji w tabeli. Prowadzi w niej wciąż niepokonana i bez straty punktów Szwajcaria. "Helweci" tym razem wygrali na wyjeździe z Wyspami Owczymi 2:0.

Mocno ograniczyli swoje szansę nawet na baraż Węgrzy. "Madziarzy" sensacyjnie ulegli w Andorze 0:1 i doznali już trzeciej porażki w tych eliminacjach. Jedynego gola na murawie kameralnego Estadi Nacional zdobył niespełna dwadzieścia minut przed przerwą Marc Rebes.