betclic

"Serena nie pozwala grać w tenisa"

Ostatnia aktualizacja: 11/08/15 14:21, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Leonard Zhukovsky / Shutterstock.com

Najlepsza polska tenisistka Agnieszka Radwańska przyznała, że rywalizacja z Sereną Williams momentami jest nie do pokonania.

- Serena obecnie dominuje i rzeczywiście trudno ją zatrzymać. Jeśli chce odnieść zwycięstwo, jest po prostu za dobra. Dotychczas wygrała wszystkie turnieje wielkoszlemowe w tym roku. Ona naprawdę chce to zrobić, jest w swojej życiowej formie, zwłaszcza patrząc w perspektywie US Open, dlatego presja jest tak wielka - zaznaczyła Radwańska

- Serena jest bardzo skupiona na turniejach wielkoszlemowych i nie chce przegrać ani jednego meczu. Jest szansa, aby ją pokonać, ale musisz nie tylko zaprezentować swój najlepszy tenis, ale również znaleźć sposób. To trudne, ponieważ ona nie pozwala ci grać - stwierdziła krakowianka i równocześnie dodała, że Williams od kilku lat znajduje się na szczycie i utrzymuje stały poziom, więc nie ma wzlotów i upadków.

Przypomnijmy, że Amerykanka to zdobywczyni m.in. Niekalendarzowego Wielkiego Szlema w grze pojedynczej i podwójnej, zdobywczyni Karierowego Złotego Wielkiego Szlema w grze pojedynczej i podwójnej, mistrzyni olimpijska w grze pojedynczej z Londynu (2012) i w grze podwójnej z Sydney (2000), Pekinu (2008) i Londynu (2012).
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!