Serena Williams: Gram najlepiej jak potrafię

Ostatnia aktualizacja: 28/01/16 18:31, Komentarzy: 2

0
2

W półfinale Australian Open Serena Williams pokonała 6:0, 6:4 Agnieszkę Radwańską i zagra w wielkim finale. Liderka rankingu ATP zaraz po meczu przyznała, że nie spodziewała się tak łatwego zwycięstwa z Polką.

- Jestem podekscytowana faktem, że znalazłam się w kolejnym finale. Gram najlepiej jak potrafię. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się, że z Radwańską pójdzie mi tak łatwo - stwierdziła Williams.

Amerykanka została zapytana także o postawę "Isi". - W drugim secie zaczęła grać dużo lepiej: pokazała się kilka świetnych uderzeń i zmusiła mnie do powrotu do pełnej ofensywy, czyli tego, co robiłam przez cały tydzień. To przyniosło rezultaty - dodała tenisistka, która zakończyła mecz już po 64 minutach.

W drugim półfinale Angelique Kerber wygrała 7:5, 6:2 z Johanną Kontą. Teraz czeka ją mecz na szczycie. Przypomnijmy, że w sześciu dotychczasowych pojedynkach z Sereną Niemka wygrała tylko raz, w 2012 roku w Cincinnati.