Serie A: Kolejne zwycięstwo Juventusu

Ostatnia aktualizacja: 01/05/16 14:32, Komentarzy: 2

0
2

Juventus Turyn odniósł dziesiąte z rzędu zwycięstwo w Serie A. Piłkarze "Starej Damy" w meczu 36. kolejki ligi włoskiej pokonali na własnym stadionie Carpi 2:0.

Pierwszy gol dla gospodarzy padł w 42. minucie gry. Kwadwo Asamoah wyłożył piłkę Hernanesowi, a ten mocnym strzałem z dystansu zaskoczył Vida Beleca. Drugą bramkę Juventus zdobył w 80. minucie spotkania. Po dośrodkowaniu Paula Pogby, celny głową oddał Simone Zaza.

Turyńczycy już wcześniej zapewnili sobie mistrzostwo kraju. Obecnie mają piętnaście punktów przewagi nad drugim w tabeli Napoli. Carpi po porażce zajmuje siedemnastą pozycję w Serie A. Zawodnicy Fabrizio Castoriego mają trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.