Serie A: Szóste zwycięstwo Interu

Ververidis Vasilis/Shutterstock
Bologna FC przegrała na własnym stadionie z Interem Mediolan 0:1 (0:0) w ramach dziesiątej kolejki włoskiej Serie A.

Jedynego gola zdobył Mauro Icardi w 67. minucie spotkania. Napastnik wykorzystał podanie od Adema Ljajicia i pewnie skierował piłkę do pustej bramki.

Goście kończyli spotkanie w dziesiątkę, po tym jak w 61. minucie Felipe Melo obejrzał drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę.

Ekipa ze Stadio Renato Dall'Ara ma w swoim dorobku zaledwie sześć punktów i znajduje się w strefie spadkowej. Podopieczni Roberto Manciniego zgromadzili do tej pory 21 "oczek" i prowadzą w ligowej tabeli.

W następnej kolejce Bologna zmierzy się na wyjeździe z Atalantą Bergamo. "Nerazzurri" z kolei podejmą u siebie AS Romę.