Cały mecz Bereszyńskiego, Linetty wszedł z ławki, remis Sampdorii

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Sampdoria Genua zremisowała u siebie z Cagliari Calcio w 25 kolejce Serie A. Całe spotkanie rozegrał Bartosz Bereszyński, a Karol Linetty na boisku pojawił się w drugiej połowie.

Goście objęli prowadzenie w 6 minucie za sprawą Isli. Wyrównał w 22 minucie Quagliarella.

Od pierwszej minuty w tym meczu grał Bartosz Berezyński, Karol Linetty natomiast wszedł na murawę w 55 minucie.

W innym meczu tej serii gier Pescara Calcio rozbiła Genoę CFC 5:0. Dwa gole dla gospodarzy zdobył Gianluca Caprari, a po jednym trafieniu na swoje konto zapisali Ahmad Benali, Alberto Cerri i Lucas Orban (bramka samobójcza).

Zwycięstwo odniosło także US Sassuolo Calcio, które dzięki dwóm golom Gregoire Defrela pokonało na wyjeździe Udinese Calcio.