Serie B: 90 minut Kupisza, porażka Brescii

Ostatnia aktualizacja: 18/01/16 06:41, Komentarzy: 1

0
1

Brescia Calcio wygrała przed własną publicznością z AC Cesena 2:1 (0:1) w niedzielnym spotkaniu 22. kolejki włoskiej Serie B. Pełne 90 minut w barwach gospodarzy rozegrał Tomasz Kupisz.

Kibice zgromadzeni na Stadio Mario Rigamonti pierwsze trafienie w tym meczu zobaczyli w 24. minucie. Na prowadzenie wyszli wówczas goście, a na listę strzelców wpisał się Milan Djurić.

Po przerwie do wyrównania doprowadził Antonio Caracciolo. Asystę przy tej bramce zanotował Andrea Caracciolo, który w końcówce rywalizacji ustalił wynik spotkania. 34-latek skutecznie wykorzystał rzut karny i zapewnił gospodarzom zwycięstwo.

Warto odnotować, że przyjezdni kończyli mecz w podwójnym osłabieniu. Czerwonymi kartkami ukarani zostali Salvatore Molina oraz Emmanuel Cascione.

Brescia zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli Serie B. Drużyna Tomasza Kupisza ma na swoim koncie 38 punktów, z kolei Cesena zdobyła do tej pory siedem "oczek" mniej i znajduje się na ósmej pozycji.