Sevilla bez Krychowiaka przegrała z Espanyolem

Ostatnia aktualizacja: 01/05/16 17:59, Komentarzy: 2

0
2

Espanyol Barcelona wygrał u siebie z Sevilla FC 1:0 (0:0) w drugim niedzielnym meczu 36. kolejki hiszpańskiej Primera Division. W składzie gości zabrakło Grzegorza Krychowiaka.

Zwycięskiego gola dla gospodarzy strzelił dziesięć minut po przerwie Felipe Caicedo. Ekwadorczyk dobił piłkę do pustej bramki z kilku metrów i to było jego ósme trafienie w bieżących rozgrywkach.

Dzięki jedenastej wygranej w sezonie "Papużki" wyprzedziły Deportivo La Coruna i awansowały na czternaste miejsce w tabeli. Zespół z Andaluzji doznał natomiast dwunastej porażki i pozostał na siódmej pozycji w klasyfikacji.