Sevilla pokonała Atletico i została liderem ligi hiszpańskiej

Ostatnia aktualizacja: 23/10/16 18:17, Komentarzy: 7

0
7

Sevilla FC pokonała u siebie Atletico Madryt 1:0 w szlagierowym niedzielnym meczu 9. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Dzięki tej wygranej drużyna Jorge Sampaoliego awansowała na pozycję lidera Primera Division.

Jedynego gola na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan strzelił Steven N'Zonzi. W 73. minucie pomocnik po dośrodkowaniu Luciano Vietto, pokonał Jana Oblaka płaskim, precyzyjnym strzałem.

Goście od 77. minuty grali w osłabieniu po tym, jak drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Koke.

Zwycięstwo sprawiło, że ekipa z Andaluzji awansowała na pierwsze miejsce w tabeli. "Rojiblancos" spadli natomiast na trzecią pozycję.