Sevilla przegrała po błędach Krychowiaka [video]

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Real Sociedad San Sebastian pokonał przed własną publicznością Sevilla FC 2:0 (0:0) w pierwszym sobotnim spotkaniu dwunastej kolejki hiszpańskiej Primera Division. W drużynie gości cały mecz zaliczył Grzegorz Krychowiak.

Na Estadio Anoeta losy konfrontacji rozstrzygnęły się w końcówce drugiej połowy, kiedy to w niespełna cztery minuty Sergio Rico zaskoczyli strzałami z kilku metrów Imanol Agirretxe i Xabi Prieto. Przy obu bramkach błędy popełniał Grzegorz Krychowiak, który dwukrotnie wybijał piłkę głową wprost pod nogi rywala.

Dzięki trzeciej wygranej w sezonie ekipa z Kraju Basków, dowodzona przez nowego trenera Eusebio, awansowała na czternastą pozycję w tabeli. Zespół z Andaluzji doznał natomiast piątej porażki w bieżących rozgrywkach i jest dziesiąty w klasyfikacji.