Sevilla przegrała z Villarreal, cały mecz Krychowiaka

katatonia82, Shutterstock
Villarreal CF wygrał u siebie z Sevilla FC 2:1 w sobotnim spotkaniu dziesiątej kolejki hiszpańskiej Primera Division. W składzie gości pełny mecz zagrał Grzegorz Krychowiak.

Na Madrigal gole dla gospodarzy strzelali dwadzieścia minut przed przerwą Mario Gaspar i kwadrans po zmianie stron Francuz Cedric Bakambu. Czternaście minut przed końcem kontaktowego gola zdobył dla przyjezdnych Fernando Llorente, ale to było wszystko, na co tego dnia było stać ekipę z Andaluzji.

Po czwartej porażce w sezonie triumfatorzy ostatniej edycji Ligi Europy spadli na dziewiątą pozycję w tabeli, natomiast "Submarinos" odnieśli szóste zwycięstwo w bieżących rozgrywkach i są na czwartym miejscu w klasyfikacji.

Nie było niespodzianki w rozgrywanych równolegle derbach Walencji. Na Mestalla Levante uległo 0:3, a gole dla "Nietoperzy" zdobyli w drugiej połowie z rzutu karnego Paco Alcacer, następnie osiem minut później Algierczyk Sofiane Feghouli i dziesięć minut przed końcem Belg Zakaria Bakkali.

Dzięki czwartej wygrane w sezonie "Nietoperze" awansowały na szóstą pozycję w tabeli, natomiast "Granotas" doznali szóstej porażki w bieżących rozgrywkach i zamykają klasyfikację.