Sevilla tylko zremisowała z Getafe

Piłkarze Getafe CF zremisowali u siebie Sevilla FC 1:1 (0:0) w trzecim sobotnim spotkaniu 28. kolejki hiszpańskiej Primera Division. W ekipie przyjezdnych zabrakło rehabilitującego się wciąż Grzegorza Krychowiaka.

Na Coliseum Alfonso Perez prowadzenie dla gości uzyskał jedenaście minut przed końcem Argentyńczyk Ever Banega. Wyrównał siedem minut później Urugwajczyk Emiliano Velazquez.

Zespół z Andaluzji po dziewiątym podziale punktów w tym sezonie umocnił się na piątej pozycji w tabeli. "Azulones" natomiast przerwali passę siedmiu kolejnych porażek i po szóstym remisie w bieżących rozgrywkach są na szesnastym miejscu w klasyfikacji z zaledwie "oczkiem" przewagi nad otwierającą strefę spadkową Granadą.