betclic

"Sevilli brakuje jeszcze kroku do najwyższego poziomu"

Ostatnia aktualizacja: 07/12/15 18:38, Komentarzy: 0

0
0
Fot. efecreata mediagroup / Shutterstock.com

Sevilla musi we wtorek wygrać z Juventusem i liczyć na korzystny wynik w meczu Manchesteru City z Borussią Moenchengladbach. Tylko to da jej prawo do gry wiosennej fazie Ligi Europy.

Trener ekipy z Andaluzji Unai Emery nie traci nadziei, że jeszcze nie wszystko stracone dla jego podopiecznych i można powalczyć o trzy punkty z niepokonaną dotychczas w tych rozgrywkach drużyną "Starej Damy".

- Będziemy cieszyć się grą w tym spotkaniu i zrobimy wszystko, aby je zwyciężyć, otwierając w ten sposób drzwi do występów w Lidze Europy. Jesteśmy zmotywowani na maksimum - podkreślił Emery w rozmowie z dziennikiem "Marca".

- Wszyscy chcieliśmy grać jak najdłużej w Lidze Mistrzów, ale wymagania wzrosły, kiedy trafiliśmy do najsilniejszej grupy. Pomimo obecnego, sporego rozczarowania, mamy nadzieję jednak, że w przyszłości Liga Mistrzów wróci do Sewilli. To jest nasz cel i będziemy do niego dążyć - zapewniał baskijski szkoleniowiec.

- Jesteśmy solidną drużyną, ale brakuje nam jeszcze jednego kroku, aby wspiąć się na ten najwyższy europejski poziom. Jestem optymistą i potrzeba nam tylko więcej czasu - kontynuował opiekun zespołu z Andaluzji.

- Przed nami kolejna szansa na pokazanie jak się rozwinęliśmy i to nas jeszcze bardziej motywuje do lepszej gry. Juventus ma bardzo mocną i doświadczoną defensywę, którą posiada mało jak drużyna na świecie. Pokonanie ich jest jednak w naszych rękach i na tym się skupiamy - podsumował Emery.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!