Siatkówka: Skandaliczna wpadka sędziego podczas meczu Polaków

Ostatnia aktualizacja: 27/06/16 10:01, Komentarzy: 4

0
4

Polakom nie wiedzie się najlepiej w tegorocznej edycji Ligi Światowej. Przegrywają mecz za meczem, a na dodatek na ich niekorzyść mylą się sędziowie. W sobotnim meczu przeciwko Rosji sędziowie zakończyli jeden z setów przy stanie 24:20. Tymczasem w siatkówce gra się do 25 punktów...

Sprawa ujrzała światło dzienne za sprawą Oskara Kaczmarczyka - statystyka polskiej ekipy.

- Od pierwszej przerwy technicznej interweniowaliśmy, że wynik jest nieprawidłowy. Ostatecznie supervisor nie zmienił wyniku. Ponieważ nikt - oprócz kompletu statystyków - nie zauważył błędnego wyniku ten pan postanowił nie reagować i pozwolić na zakończenie seta wbrew regulaminowi - napisał na Twitterze.

- Wróćmy do liczydeł, bo chcemy grac w siatkówkę na ustalonych zasadach - dodał.

Polacy jako gospodarze finału Ligi Światowej mają do niego zapewniony awans z automatu.
Źródło: Twitter