Siedemnaste zwycięstwo OGC Nice w lidze

Mirasol, wikipedia
Piłkarze OGC Nice wygrali przed własną publicznością z Montpellier HSC 2:1 (0:1) w piątkowym spotkaniu 27. kolejki francuskiej Ligue 1.

Kibice zgromadzeni na Allianz Riviera na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do dziewiątej minuty. Na prowadzenie wyszli wówczas goście, a na listę strzelców wpisał się Steve Mounie.

Gospodarze wyrównali dopiero po zmianie stron. W 68. minucie gola zdobył Mickael Le Bihan, któremu asystował Valentin Eysseric.

Le Bihan podwoił swój dorobek strzelecki w końcówce spotkania i tym samym zapewnił swojemu zespołowi komplet punktów. Dla podopiecznych Luciena Favre'a było to siedemnaste zwycięstwo w tym sezonie.

OGC Nice zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli Ligue 1. Montpellier HSC znajduje się natomiast na dwunastej pozycji.