betclic

Simeone chwali Torresa. "Znakomita forma"

Ostatnia aktualizacja: 22/09/15 08:43, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Francesc Juan / Shutterstock.com

Diego Simeone przyznał, że jest bardzo zadowolony z konkurencji, jaka panuje w jego drużynie. Dzisiaj Atletico Madryt zmierzy się u siebie z Getafe CF w ramach 5. kolejki Primera Division.

- Wiemy jaka odpowiedzialność na nas ciąży. Jestem zadowolony z konkurencji, która panuje w zespole. Największą wagę zawsze przykładam do tego, jak zawodnicy wykorzystują na boisku powierzone im minuty - powiedział Simeone cytowany przez dziennik "AS".

- Obecnie trudno jest mieć drużynę, która składa się z wielu tak dobrych piłkarzy. Mam nadzieję, że będę miał z kogo wybierać, ponieważ to będzie oznaczało, iż podążamy w odpowiednim kierunku - dodał.

45-letni Argentyńczyk jest również usatysfakcjonowany formą prezentowaną przez Fernando Torresa, który w czterech dotychczasowych meczach strzelił dwie bramki.

- Torres jest w znakomitej formie. Jego przygotowania do nowego sezonu przebiegły bardzo dobrze. Wiele od niego wymagamy, ponieważ jest zawodnikiem najwyższej klasy - podkreślił.

- W poprzednim roku świetnie sobie poradził. Jest bardzo ambitny i zapewnia nam więcej rozwiązań w ataku, co jest niezwykle istotne - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 912 dni
Ilość komentarzy: 4883
Oceny: +48191
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
22.09.2015 / 12:17:33
Brawo Torres
Junior
narwan007
Zarejestrowany od: 617 dni
Ilość komentarzy: 25
Oceny: +5
Kibicuje:
Chelsea Londyn
22.09.2015 / 10:57:40
Fajnie widzieć że Torres powrócił do formy:)

Tabela