betclic

Simeone: Czekają nas trudne spotkania

Ostatnia aktualizacja: 13/09/15 18:49, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kostas Koutsaftikis/Shutterstock

Diego Simeone przyznał, że pierwszy mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów wolałby rozegrać na własnym stadionie. Prowadzone przez niego Atletico Madryt we wtorek wyleci do Stambułu, aby zmierzyć się z Galatasaray SK.

- Fazę grupową Ligi Mistrzów zaczynamy od meczu wyjazdowego. To nigdy nie jest dobre i będzie wymagało od nas wielkiego skupienia. Choć może się wydawać, że losowanie było dla nas korzystne, czekają nas trudne spotkania - powiedział Simeone w wywiadzie z UEFA.com.

- W poprzednim roku było podobnie. Wiele osób twierdziło, że jesteśmy faworytami, a później przegraliśmy nasze pierwsze wyjazdowe spotkanie i cały czas musieliśmy walczyć, aby zakończyć grupę na pierwszym miejscu - dodał.

- Mam nadzieję, że moja drużyna wyciągnęła wnioski i dobrze zaprezentuje się w Turcji. Jestem jednak przekonany, że nie będzie to łatwy mecz. Koncentrujemy się na tym, aby dobrze rozpocząć rywalizację - zaznaczył.

Atletico Madryt zagra z Galatasaray we wtorek o godz. 20:45. W drugim spotkaniu grupy C Benfica Lizbona zmierzy się z FK Astana.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!