betclic

Simeone: Krytyka sprawia, że gramy lepiej

Ostatnia aktualizacja: 21/10/15 09:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Maxisport / Shutterstock.com

Atletico Madryt zmierzy się w środę z FK Astana w trzeciej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Diego Simeone zapewnił na konferencji prasowej, że jego drużyna jest przygotowana na czekające ją starcie i wyjdzie na boisko, by zdobyć komplet punktów.

- Astana to bardzo konkurencyjny zespół, który wie, jak rozgrywać piłkę. Ma świetnych zawodników grających w środku pola i wysokich obrońców, którzy dobrze sobie radzą - powiedział 45-letni Argentyńczyk cytowany przez dziennik "AS".

- Całkowicie koncentrujemy się na czekającym nas zadaniu. Musimy wygrać i na boisku pokazać się z naszej najlepszej strony. Jesteśmy odpowiednio przygotowani i postaramy się zamienić teorię w praktykę - dodał.

- Nie przeszkadza mi to, że byliśmy krytykowani za nasz styl gry. To zawsze pomaga się rozwijać i sprawia, że zespół gra lepiej. Jesteśmy jedną z najlepszych drużyn w Europie, więc wymagania wobec nas są wysokie - podkreślił.

- Chcemy wygrywać i to na tym musimy się teraz skupić. Powinniśmy prezentować ładny dla oka futbol i połączyć go z pragnieniem zdobywania tytułów. To nigdy nie jest łatwe - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!