betclic

Simeone liczy na nowych piłkarzy

Ostatnia aktualizacja: 22/08/15 09:03, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Celso Pupo / Shutterstock.com

Jackson Martinez i Oliver Torres - to mają być gwiazdy Atletico w nadchodzącym sezonie.

Kolumbijski snajper trafił do Madrytu z FC Porto. Na Vicente Calderon m. Wszyscy jednak wierzą, że do gry Atletico wniesie znacznie więcej, niż Chorwat. Ot, tyle co poprzedni napastnik, którego Atletico kupiło z Porto, czyli Radamel Falcao.

- Falcao, Diego Costa, Mandżukić, Adrian - w każdym przypadku staraliśmy się poprawić umiejętności naszych napastników. Wierzę, że tak będzie tak również w przypadku Martineza - mówi Argentyńczyk.

Nowy kontrakt z Atletico podpisał Diego Godin. Urugwajczyk, którego niedawno kusił Manchester City, ma zostać w Madrycie do 2019 roku.

- Mamy Godina, Filipe Luisa, Juanfrana, Koke i Griezmanna. To baza danych, w której jest zapisany styl, jaki chcemy prezentować. Mam nadzieję, że ci zawodnicy pozostaną w Atletico długo - powiedział Simeone.

W nowym sezonie dużą rolę w Atletico ma odgrywać Oliver Torres. 20-letni pomocnik, który w zeszłym sezonie przebywał na wypożyczeniu w FC Porto, ma zastąpić Ardę Turana.

- Rozmawiałem z nim o odpowiedzialności, która teraz na nim spoczywa. Wierzę w jego umiejętność przystosowania się do gry na różnych pozycjach. Bardzo ważne jest dla mnie wzmacnianie pozycji młodych piłkarzy - powiedział Simeone.

Argentyńczyk ogłosił skład, w jakim Atletico zagra w meczu pierwszej kolejki z Las Palmas. Od pierwszej minuty wybiegną Jan Oblak, Juanfran, Gimenez, Diego Godin, Filipe Luis, Gabi, Koke, Tiago, Oliver Torres, Griezmann i Jackson Martinez.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela