betclic

Simeone: W drużynie panuje zdrowa konkurencja

Ostatnia aktualizacja: 18/09/15 15:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kostas Koutsaftikis/Shutterstock

Diego Simeone zapewnił, że dysponuje bardzo silnym składem, a każdy jego zawodnik czuje się potrzebny drużynie. Jutro Atletico Madryt zmierzy się na wyjeździe z zespołem SD Eibar.

- Poprzedni mecz z Eibarem był trudny ze względu na stan murawy. Musieliśmy szybko przystosować się do mokrej powierzchni i radzić sobie na niej jak najlepiej - powiedział Simeone cytowany przez dziennik "AS".

- Drużyna przeciwnika jest dobrze zorganizowana i pełna entuzjazmu. W jutrzejszym spotkaniu musimy być mocni w defensywie i wychodzić z szybkimi kontrami - dodał.

- Zawodnicy coraz lepiej się rozumieją. Im więcej czasu dostanie Jackson Martinez, tym lepiej będzie się prezentował. Gabi również gra świetnie, podobnie jak Oliver i Fernando Torres - zaznaczył.

- W drużynie panuje zdrowa konkurencja. Zawsze koncentrujemy się na wystawianiu piłkarzy, którzy swoim występem mogą sprawić różnicę - zakończył.

Atletico Madryt zdobyło do tej pory sześć punktów i znajduje się na szóstym miejscu w tabeli. W poprzedniej kolejce podopieczni Simeone ulegli broniącej tytułu Barcelonie 1:2.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela