betclic

"Simeone wychowuje najbardziej obiecującego kadrowicza"

Ostatnia aktualizacja: 27/08/15 20:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. funny peculiar, wikicommons

Trener reprezentacji Argentyny, Gerardo Martino wziął udział w środowej konferencji prasowej. Opowiedział na niej o zawodnikach powołanych na mecze kadry narodowej z Boliwią i Meksykiem.

- Angel Correa jest najbardziej obiecującym młodym zawodnikiem w Argentynie. Jest bardzo zdolnym piłkarzem, z którym Diego Simeone wykonał świetną pracę. Po swojej operacji grał z reprezentacją i bardzo nas cieszy, że występuje w zespole Atletico - powiedział Martino cytowany przez dziennik "AS".

Szkoleniowiec przyznał, że do tej pory nie rozmawiał z filarem swojej reprezentacji - Lionelem Messim, ale zapewnił, że zależy mu na dobrej współpracy gwiazdora Barcelony z Carlosem Tevezem.

- Rozmawiałem tylko z Angelem i innymi zawodnikami, którzy odnieśli jakieś kontuzje. Zasadniczo tworzę swój skład bez konsultacji z piłkarzami. Nie rozmawiałem z Leo, ponieważ oglądałem jego występy. Rozegrał dwa ważne mecze i nie miał żadnych fizycznych dolegliwości - dodał.

- Naszym priorytetem jest, aby wszyscy zawodnicy mogli wyjść na boisko. Uważam, że Tevez mógłby grać podobnie, jak miało to miejsce podczas jego występów w Juventusie. Turniej Copa America był dobrym testem, dlatego powołałem trzech napastników, którzy wtedy grali. Chcemy, aby Tevez jak najlepiej współpracował z Messim - zakończył trener.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela