betclic

Simon Mignolet wkrótce podpisze nowy kontrakt

Ostatnia aktualizacja: 15/12/15 09:26, Komentarzy: 0

0
0
Fot. anucha maneechote / Shutterstock.com

27-letni belgijski bramkarz Liverpoolu, Simon Mignolet już wkrótce podpisze nowy, długoterminowy kontrakt z ekipą z czerwonej części Merseyside - donosi "Daily Express".

Rozmowy pomiędzy zainteresowanymi stronami prowadzone są według najnowszych informacji docierających do nas z Wysp Brytyjskich na bardzo zaawansowanym poziomie, tak więc można się spodziewać, że podpis pod umową były gracz Sunderlandu złoży jeszcze w tym miesiącu.

Drugi bramkarz belgijskiej drużyny narodowej, który w ostatnim czasie spotkał się z wielką krytyką ze strony angielskich mediów, na Anfield przeniósł się w lecie 2013 roku za nieco ponad siedem milionów funtów. Od tamtego momentu wychowanek Sint-Truiden jest podstawowym golkiperem The Reds.

W bieżącym sezonie Simon Mignolet we wszystkich możliwych rozgrywkach rozegrał dwadzieścia dwa spotkania, w których puścił dwadzieścia trzy gole. Siedem razy schodził z boiska z czystym kontem. Ponadto warto zaznaczyć, że dotychczasowa umowa Belga z Liverpoolem wygasa dopiero wraz z końcem czerwca 2018 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela