betclic

Simona Halep przejdzie operację nosa

Ostatnia aktualizacja: 25/01/16 18:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Jimmie48 Photography / Shutterstock.com

Rumuńska tenisistka Simona Halep nie zagra w Pucharze Federacji oraz turniejach odbywających się na Bliskim Wschodzie, gdyż zdecydowała się poddać operacji nosa, chociaż wcześniej zapewniała, że w ogóle nie rozważa takiego rozwiązania.

- Zgodnie z zaleceniem lekarzy poddam się operacji nosa, co prawdopodobnie pomoże mi rozwiązać mój problem. Planowałam starty w turniejach w Dubaju i Ad-Dausze, ale jeśli będę musiała odpoczywać, to będę chciała jak najszybciej powrócić do pełni sił - zaznaczyła Halep.

Tenisistka poinformowała również o wycofaniu się z walki o Puchar Federacji. - Z przykrością informuję, że nie wezmę udziału w tej imprezie, ponieważ jeszcze w tym tygodniu będę miała zabieg. Reprezentowanie kraju jest dla mnie bardzo ważne, dlatego jest niesamowicie zawiedziona, że nie będę mogła pomóc drużynie w Kluż-Napoce - dodała wiceliderka rankingu WTA i równocześnie potwierdziła, że udział w Australian Open tylko zaszkodził jej zdrowiu, ponieważ zażywała leki, a dodatkowo musiała normalnie trenować. 
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!