betclic

Simone Zaza zagra w Fiorentinie?

Ostatnia aktualizacja: 04/01/17 14:18, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com

Wciąż nie wiadomo, jaka będzie przyszłość Simone'a Zazy. Jego ojciec i zarazem agent, Antonio przyznał, że obecnie najbardziej preferowanym kierunkiem byłaby Fiorentina.

Napastnik Juventusu FC latem został wypożyczony do West Hamu United za 5 milionów euro. W umowie zawarta była klauzula przeprowadzenia transferu definitywnego po 14 rozegranych meczach za 20 milionów. Młoty nie są jednak zadowolone z Zazy i piłkarz w londyńskim klubie raczej już nie zagra.

Zawodnikiem od razu zainteresowała się Valencia, ale po odejściu Cesare'a Prandelliego temat przestał być aktualny, co postanowiła wykorzystać Fiorentina. - Wątpię, żeby wrócił do Turynu. Z pewnością będzie kontynuował swoją karierę w innym klubie - stwierdził agent snajpera.

- Fiorentina byłaby najbardziej preferowanym przez nas kierunkiem. Mają bardzo dobry zespół ze świetnym trenerem. Póki co jednak nie kontaktowano się z nami. Simone musi grać. Milan? Tak, był między nami kontakt latem i jeśli ponownie by się zgłosili, z pewnością zasiedlibyśmy do rozmów
- podsumował Antonio Zaza.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
GoldeFilmsPL
Zarejestrowany od: 147 dni
Ilość komentarzy: 53
Oceny: +79
Kibicuje:
AFC Bournemouth Bayern Monachium Legia Warszawa Polska
04.01.2017 / 20:58:19
Nic mnie Zaza nie obchodzi, niech spada, tylko niech wie że Juve to klub jego życia, a Fiorentina... Nie.

Tabela