Siódma wygrana PSG

katatonia82, Shutterstock
Paris Saint Germian pokonało na własnym stadionie Olympique Marsylia 2:1 w spotkaniu dziewiątej kolejki Ligue 1. Dla stołecznego klubu to siódme ligowe zwycięstwo w tym sezonie.

Pierwszego gola zdobyli goście. Na listę strzelców w 30. minucie gry wpisał się Michy Batshuayi. Później gospodarze zdobyli dwie bramki po rzutach karnych. Obie jedenastki wykorzystał Zlatan Ibrahimović. Szwed w bieżącym sezonie Ligue 1 ma na swoim koncie cztery trafienia.

Dzięki wygranej PSG umocniło się na pozycji lidera ligi francuskiej. Zawodnicy Laurenta Blanca mają na swoim koncie o pięć punktów więcej niż Angers SCO i Caen. Marsylczycy zajmują szesnastą pozycję w tabeli.

Po przerwie na mecze reprezentacji, PSG zmierzy się z Bastią. Rywalem zawodników Michela będzie Lorient.