Skandal w Albanii! Walkower dla Legii?

Ostatnia aktualizacja: 30/07/15 21:55, Komentarzy: 12

60
12

Skandalem zakończył się mecz Legii z FK Kukesi. Ondrej Duda został trafiony kamieniem lub zapalniczką i sędzia mecz najpierw przerwał, a potem odwołał.

Do czasu przerwania spotkania warszawska drużyna wygrywała 2:1. Pierwszego gola dla Legii strzelił Nemanja Nikolić w 29. minucie gry. Węgier otrzymał podanie od Guilherme i w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali, skierował piłkę do bramki. Goście doprowadzili do wyrównania cztery minuty po przerwie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Dusana Kuciaka strzałem głową pokonał Felipe Moreira.

Chwilę później piłkarze Henninga Berga strzelili kolejną bramkę. Na listę strzelców wpisał się Jakub Rzeźniczak. Po jego golu, w kierunku cieszących się zawodników Legii rzucono ostry przedmiot, który trafił w głowę Dudy. Po tym incydencie sędzia przerwał mecz.

Rewanżowe spotkanie pomiędzy drużynami jest zaplanowane na 6 sierpnia. Wcześniej piłkarze stołecznej drużyny w trzeciej kolejce Ekstraklasy zmierzą się z Górnikiem Łęczna.