Skandal w Argentynie. Sędzia pobity przez kibiców i piłkarzy [VIDEO]

alphaspirit / shutterstock
"Sport to zdrowie"? Nie zawsze i nie dla każdego. Na pewno nie dla sędziego w jednej z niższych lig argentyńskich.

W spotkaniu czwartej ligi zawodnicy oraz kibice zespołu Sarmiento Ayacucho dosłownie rzucili się na sędziego po tym, jak nie przyznał ich drużynie... rzutu karnego. Frustrację dodatkowo spotęgował fakt, że tuż po feralnej decyzji rywale strzelili gola na 2:1.

Arbitra Claudio Elichiriego próbowali ratować zawodnicy przeciwnej ekipy oraz policjanci, ale nawet porządkowi nie dali rady - napastników było zbyt wielu

Po napaści sędzia zdecydował się przerwać mecz. Oglądając poniższe video, na którym widać, jak poważnie został zaatakowany, trudno nie przyznać mu racji w decyzji o przerwaniu zawodów:

Mimo całego zajścia Elichiri nie chce rezygnować z sędziowania. "Kocham to i nadal będę sędziował" - powiedział.
Źródło: YouTube/Twitter