Skandaliczne zachowanie piłkarza Interu. Złapał rywala za przyrodzenie, ten padł jak rażony piorunem [WIDEO]

W meczu Atletico - Inter byliśmy świadkami szokującego zdarzenia. Marcus Thuram niesportowo zaatakował Stefana Savicia, łapiąc go mocnym chwytem w kroku. Obrońca Atletico z bólem upadł na murawę.
Atletico i Inter stoczyły długi, wyrównany bój o awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Po tym, jak we Włoszech gospodarze triumfowali 1:0, w Hiszpanii to "Atleti", rzutem na taśmę, doprowadziło do wyniku 2:1 i tym samym dogrywki. Ona nie wyłoniła zwycięzcy, tego poznaliśmy dopiero po rzutach karnych, lepiej egzekwowanych przez drużynę Diego Simeone.
atletico madryt inter mediolan liga mistrzów 13.03.24
Cordon Press / pressfocus
Zanim jednak doszło do serii jedenastek, tuż przed końcem pierwszej połowy dogrywki doszło do kuriozalnego zdarzenia z udziałem Marcusa Thurama i Stefana Savicia. Gdy Czarnogórzec krył napastnika Interu, ten postanowił "popisać się" wyjątkowo niesportowym zachowaniem.
Napastnik złapał bowiem rywala za przyrodzenie. Savić natychmiast upadł z bólem na murawę. Thuram nie został jednak ukarany przez sędziującego to spotkanie Szymona Marciniaka. Uniknął kartki, po czym po chwili został zmieniony, w jego miejsce wszedł Alexis Sanchez.
Wydaje się, że mimo szokującego ruchu Thurama, piłkarze szybko sobie wszystko wyjaśnili. Kamery uchwyciły, jak napastnik najwyraźniej przeprasza rywala za wykonany gest.