Dobra gra Legii, wynik zdecydowanie gorszy. Morata strzela na 5:1 dla Realu!

Ostatnia aktualizacja: 18/10/16 19:21, Komentarzy: 104

22
104

Po 0:6 z Borussią Dortmund oraz 0:2 ze Sportingiem Lizbona, Legia Warszawa mierzy się z Realem Madryt na Santiago Bernabeu w trzeciej kolejce Ligi Mistrzów.

Spotkanie na Santiago Bernabeu zaczęło się zupełnie zaskakująco. Choć gospodarze częściej byli przy piłce, to legioniści stwarzali większe zagrożenie pod bramką rywali. Zawodnicy Jacka Magiery w pierwszym kwadransie gry zdołali wyprowadzić trzy niezłe kontry, z czego jedną mogli zakończyć golem. Odjidja-Ofoe uderzając tuż zza pola karnego, trafił jednak tylko w słupek.

Tymczasem w 16 minucie to podopieczni Zinedine Zidane'a otworzyli wynik spotkania. Autorem bramki był Gareth Bale.

A za moment na 2:0 podwyższył Marcelo. James Rodriguez przerzucił piłkę na prawą stronę boiska, Karim Benzema wyłożył ją Brazylijczykowi, a ten po strzale z dystansu pokonał Malarza.

Kilkadziesiąt sekund później mieliśmy gola pod drugą bramką. Miroslav Radović wykorzystał jedenastkę podyktowaną Legii.

W 37 minucie na 3:1 podwyższył Asensio. Młody Hiszpan pewnie wykończył akcję "Królewskich". Danilo dośrodkował w pole karne, Ronaldo wycofał piłkę do Asensio, a ten spokojnym strzałem po ziemi pokonał Arkadiusza Malarza.

W drugiej połowie gra Legii nadal wyglądała nieźle. Mimo to w 68 minucie bramkę strzelił Lucas Vazquez, który kilka minut wcześniej pojawił się na boisku. Alvaro Morata - również wszedł na boisko parę minut wcześniej - popędził lewy skrzyłem, dośrodkował, a Vazquez strzałem z powietrza pokonał Malarza.

Jeszcze przed końcem spotkania Real zdobył piątą bramkę. Jej autorem był Alvaro Moarata.

19.10.2016 / 11:46:21
do wszystkich hejterów: Co spodziewaliście sie, ze legia wygra LM? Czego wy chcecie. Przegrali z borussia, sportingiem i realem, ale spojrzcie na ich sponsorow. Taki ronaldo zarabia 10 razy tyle co pewnie cala liga polska. Liga polska bedzie zawsze na dnie, poniewaz nie ma kasy. Powiedzcie mi po co glupio pierdolicie na nasza lige? Czego oczekujecie, ze jakis arab wykupi legie? i tak by to gowno dalo, bo nikt lepszy by nie chcial przyjsc do polski. Mieliscie przyklad w rosji jak wykupili anży i jak to sie skonczylo. Powtarzam POLSKA LIGA zawsze bedzie na dnie do konca swiata, bo nie ma kasy, a kto jest ciut lepszy od tych drewienek to zaraz spierdala za granice i mnie to nie dziwi. Dlatego prosze zamknac mordy i cieszyc sie taka liga jaka mamy.
Slawi
Zarejestrowany od: 1537 dni
Ilość komentarzy: 488
Oceny: +1492
Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia KSZO Ostrowiec Toronto
20.10.2016 / 20:14:38
pierdolisz farmazony kolego. Nikt nie spodziewal sie, ze wygraja LM, ale ze pokaza jakies jaja, ale oni jaj nie maja, za grosz, nie mieli i miec nie beda. Sa cipami do kwadratu, zero zaangazowania, zero strategii, zero sportowej zlosci. Co, to mial byc dobry mecz?? komentarze w stylu wynik nie oddaje przebiegu meczu, a czego kurwa niby? Co, Real nie strzelil tych 5 goli, moze to Legia je strzelila ale sedzia sie pomylil i przyznal Realowi?? "wynik nie oddaje przebiegu meczu" - to sensu nie ma zadnego. Jakies bzdurne zachwyty na temat Legii, zgroza w ogole, a o ich tak zwanych kibicach to nawet nie wspomne. Szkoda slow.
Slawi
19.10.2016 / 06:15:11
nie wiem gdzie i kiedy ktos zauwazyl jakas dobra gre Legii, polowa ludzi chyba inny mecz ogladala albo grala w Fifke na PS czy Xboksie. Dobra gra.... ja pierdole, normalnie jakas zbiorowa psychoza wkracza
18.10.2016 / 22:58:46
Dziekujcie Bogu ze to byl najgorszy mecz realu w tym sezonie jezeli chodzi o defensywe , slaby benzema Bale i Ronaldo !!! Kroos niewidoczny w defensywie i ofensywie , na + tylko asensio I zizu ( dokonanie swietnych zmian ) , gdyby real gral dzis z barca albo atletico bylby wpier##l !!! Mamy kryzys , dziekuje I dobranoc .
shotek
Zarejestrowany od: 195 dni
Ilość komentarzy: 589
Oceny: +4301
18.10.2016 / 22:52:39
I gdzie są wszyscy krytycy/hejterzy Legi wynik wcale nie pokazuje przebiegu gry na boisku,i ten mecz mógł się zupełnie inaczej ułożyć gdyby Legia wykorzystała swoje pierwsze okazję na boisku mogła prowadzić nawet 1:0/2:0 i moim zdaniem sędziowie wcale nie byli po stronie Legi tylko odwrotnie byli na korzyść Realu możecie mówić co chcecie ale dla mnie Ronaldo się strasznie chamsko zachowuje np kopnął Bereszyńskiego,kopnął także Rzeźniczaka.A i jeszcze coś każdy ma swoje zdanie ale moim zdaniem Real jest tak strasznie wychwalaną przereklamowaną drużyną że żal słuchać tych komentatorów co 10 minut mówi Real Madryt najlepsza drużyna.Mówią że Ronaldo taki dobry a nawet w tym meczu z Legią się nie popisał.Szkoda Legi bo wynik nie pokazuje tego co działo się na boisku.
Slawi
19.10.2016 / 06:16:05
idz sie lecz kolego na nogi.... reszte znasz. Pooooooojeb!
eddy8
19.10.2016 / 00:43:24
jesteś zdrowo pier......ty pisząc takie bzdury
realfan1989
18.10.2016 / 23:01:23
Chyba inny mecz ogladales ;) gdyby BBC bylo w formie bylo by z 10 do 0 . Real zagral najslabszy mecz , sorki sparing
18.10.2016 / 22:27:09
Kucharczyk i Jodłowiec co trenerzy Legii w nich widzą? Kompletne dno tylko straty, trzeba im podziękować za stracone bramki.
18.10.2016 / 22:04:33
minęła godzina gry i jak na razie tragedii nie ma, może nie powiem że grają jak równy z równym ale przede wszystkim Legia walczy i gra całkiem przyzwoicie.
slavko0660
Zarejestrowany od: 59 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: +3
Arsenal Londyn Manchester United Bayern Monachium Ruch Chorzów FC Barcelona
18.10.2016 / 22:11:31
Potwierdzam :) Jak na to co w tych dwóch pierwszych meczach pokazali gra wygląda całkiem całkiem :D Szkoda tylko tych zmarnowanych szans w pierwszej połowie
Godzilla
Zarejestrowany od: 210 dni
Ilość komentarzy: 573
Oceny: +3877
Manchester United Borussia Dortmund Lech Poznań Polska
18.10.2016 / 21:54:44
A mnie ciekawi czemu wolne w Realu strzela CR a nie Bale.
18.10.2016 / 21:44:28
Wynik gorszy niż gra, ale to było przecież do przewidzenia, Real jest o wiele bardziej klasową drużyną, na każdej pozycji mają lepszego gracza, ale mimo wszystko Legia zagrała całkiem całkiem, słupek, wreszcie bramka, co prawda z karnego ale tego karnego trzeba umieć wywalczyć i jeszcze strzelić, do tegp kilka sytuacji. Jest jeszcze jednak druga połowa i pytanie czy starczy sił Legii na taką grę, wątpliwe, Real jeszcze może wrzucić kilka bramek, to jednak nie zmieni faktu że pierwsza połowa nie była taka zła.
jponekaj87
18.10.2016 / 21:50:10
Niechcialo mi sie tyle pisać ale to bardzo dobry i obiektywny komentarz kolego. Najlepszy odnośnie pierwszej połowy meczu
Kantomi
Zarejestrowany od: 420 dni
Ilość komentarzy: 188
Oceny: +1523
Polska FC Barcelona
18.10.2016 / 21:41:47
Szczerze? Obstawiłem 7:0 dla Realu. Po pierwszej połowie jestem pod wielkim wrażeniem gry Legii. Pierwsze minuty na pewno dla klubu z Warszawy. Strzał w słupek po całkiem składanej akcji, wykorzystany karny, groźna kontra jednak źle wykończona przez Jodłowca czy strzał Radovicia pod koniec połowy. Mimo, że Legia przegrywa, to prezentuje się bardzo dobrze. A z pod pressingu Realu wychodzą po prostu świetnie. Zmusili do błędu Bale'a i szkoda, że Kuchy tak fatalnie strzelił. Składnie wychodzą z kontratakiem, nie boją się ruszyć do przodu.
Co do kibiców? Pomijając to bydło, które biło się z policją, to na trybunach kibice z Polski świetnie dopingują. Cały czas ich słychać, a kibiców Realu w ogóle. A to coś mówi jeśli gra się na wyjeździe.
1642573
Zarejestrowany od: 464 dni
Ilość komentarzy: 1456
Oceny: +6302
Górnik Zabrze Polska
18.10.2016 / 21:40:13
Po pierwszej połowie byłem pewien że strzelą prxynaniej 4-5 bramek a tu tylko trzy ?
18.10.2016 / 21:39:03
Po pierwszych 45 min śmiało można napisać, że Legia wstydu nie przyniosła. Wiadomo w plecy (chyba nikt nie zakładał innego scenariusza), ale ich gra nie opiera się w 100% na wybijaniu piłki, coś tam kreują.
playu
Zarejestrowany od: 153 dni
Ilość komentarzy: 21
Oceny: +69
Chelsea Londyn Cracovia Sandecja Nowy Sącz
18.10.2016 / 21:38:08
Po której stronie boiska grał Kucharzyk? Bo pomijając ten jego fatalny strzał to nigdzie się nie pokazał :D
italianfan30
Zarejestrowany od: 202 dni
Ilość komentarzy: 592
Oceny: +3184
AC Milan AS Roma Juventus Turyn Inter Mediolan Napoli Włochy
18.10.2016 / 21:37:23
Brawo Legia ! .Brakowalo troche szczescia ,a wynik bylby lepszy.Moim zdaniem Magiera powinien wystawic Nikolicia w ataku.Chyba nie spodziewal sie ze bedzie mozna tworzyc sytuacje bramkowe.
schnor25
18.10.2016 / 21:40:12
I co niby ten wolny, słaby fizycznie Nikolic miałby pokazać? Z przodu dobrze zestawił drużynę z Kucharczykiem (gdzie więcej widać z przodu Radovicia/Ofoe).
Pili
Zarejestrowany od: 484 dni
Ilość komentarzy: 27
Oceny: +322
18.10.2016 / 21:37:02
Dziwi mnie jedno kolejny trener a w podstawowym składzie dalej Kucharczyk on nawet do podawania piłek się nie nadaje
jaqqu7
Zarejestrowany od: 407 dni
Ilość komentarzy: 40
Oceny: +339
18.10.2016 / 21:36:49
Nooo z tą dobrą grą to bym się nie zapędzał aż tak. Nie ma kompromitacji ale różnica poziomów bardziej niż widoczna.
dream_catch
Zarejestrowany od: 968 dni
Ilość komentarzy: 200
Oceny: +499
Polska Real Madryt
18.10.2016 / 21:36:37
Odidja gra niezły mecz, a obrona Realu bardzo przeciętna. Będzie jakieś 5-1, 6-2
18.10.2016 / 21:37:26
ja obstawiam, że przyjmiesz dzisiaj też z 6 :-)
Bohomaz
Zarejestrowany od: 60 dni
Ilość komentarzy: 97
Oceny: +750
Arsenal Londyn Juventus Turyn Polska
18.10.2016 / 21:35:44
Real popełnia takie błędy w obronie że powinno być po 3 po pierwszej połowie. Brakuje Legii komunikacji w ataku, widać to było między innymi w momencie gdy dwóch zawodników biegło do piłki i oboje się zatrzymali jednocześnie i w efekcie piłke przejął zawodnik Realu. Więcej agresji w obronie i ruchu w ataku i spokojnie ten mecz jest do zremisowania jeśli Real w drugiej połowie zagra tak jak w pierwszej
FCBseba
Zarejestrowany od: 437 dni
Ilość komentarzy: 937
Oceny: +7020
Bayern Monachium Polska
18.10.2016 / 21:35:07
Ja pierdole nie dowierzam z bvb było 6:0 to teraz spodziewałem się dwucyfruwki a tu masz legia strzela gola i trafia w słupek po 1 połowie z mistrzem europy
18.10.2016 / 21:34:54
/ -12
haha! legia gra zero! zero kreatywności! zero zaangażowania! ronaldo ich rozjebie bo jest najlepszy na świecie! Ronaldo > legła
ka68987
Oceny: -714
18.10.2016 / 21:34:10
Brawo Legia! Nie ma wstydu. Jest gol na Santiago i bardzo dobry mecz w wykonaniu Legii. Dochodzimy do sytuacji w meczu z najlepszą drużyną świata. Doświadczenie, które zbieramy będzie bezcenne. Bardzo dobra gra Legii z przodu. Gdybyśmy tak grali w lidze to do przerwy będziemy prowadzić po 3-0 z każdym
PBSzewc27
Ilość komentarzy: 183
Oceny: +2498
PSG Islandia Napoli Legia Warszawa Polska San Marino
18.10.2016 / 21:33:01
Mówcie co chcecie ale jak dalej będą grać w takim stylu to ja jestem pod wrażeniem! Wytrzymajcie legia koncentracja i mobilizacja!
18.10.2016 / 21:16:42
Brawo, Legia chociaż z karnego trafiła.
Legia trafi 2 bramki max.
Real bardzo ofensywnie nastawiony, więc legia ma dużo szans żeby coś ustrzelić. Niech się cieszą dopóki Real nie zacznie grać zrównoważenie
Historia pisze się na naszych oczach.
Legia strzeliła bramkę a mogła conajmniej 2 po 25 minutach brawa się należą!
Starają się, ale czy wytrzymają 90 minut?
ckm22
Zarejestrowany od: 440 dni
Ilość komentarzy: 247
Oceny: +464
Bośnia i Hercegowina Węgry Irlandia Wisła Kraków Cracovia Podbeskidzie Polska Ukraina Hutnik Kraków Dolcan Ząbki
18.10.2016 / 20:59:14
Pierwsze 12 minut meczu - nie dowierzam ...
Primo
Zarejestrowany od: 710 dni
Ilość komentarzy: 121
Oceny: +487
Arsenal Londyn Legia Warszawa
18.10.2016 / 20:52:55
Szacun dla kibiców Legii. Ogromny stadion w Madrycie, a w transmisji słychać z trybun "Jesteśmy zawsze tam...".
Radbug
Zarejestrowany od: 659 dni
Ilość komentarzy: 296
Oceny: +2867
Liverpool FC Polonia Warszawa Levante Lechia Gdańsk Motor Lublin
18.10.2016 / 20:45:35
Haha, a Hasi za taką samą decyzję był gnojony i obrzucany gównem, przez każdego. Praktycznie za to stracił pracę... Magiera to samo, ciekawe jak skomentują ta decyzję te same osoby.
18.10.2016 / 20:43:35
Szykuje się największy w*ierdol w historii polskiej piłki. Tego nie można przegapić, a w przyszłości będzie można wnukom opowiadać z łezką w oku
ka68987
Oceny: -714
18.10.2016 / 21:35:56
i co parówo? gdzie ten wpierdol?
daff
18.10.2016 / 20:42:18
real takim składem ? chyba boją sie legi .
18.10.2016 / 20:42:28
Tutaj jestem!! O TU!!! niech i sto do jaja bedzie, ale jak przyjdzie Warszawy bronic... tak jak kiedys!! i bez pilki!!! wtedy dopiero beda wszyscy pytac Warszawo co teraz co z nami bedzie!!! a selekcja jest gruba sloiczki to wiedza
qrviq
Zarejestrowany od: 728 dni
Ilość komentarzy: 1465
Oceny: +36874
SG Dynamo Dresden Vitesse Real Madryt Real Madrid II
18.10.2016 / 20:27:38
Pazdan nie zagra, żeby się nie ośmieszać...
18.10.2016 / 20:26:51
Moim skromnym zdaniem Zidane dzisiaj nic nie strzeli. Może sobie chodzić do fryzjera ile chce, ale łyse sebiksy zawszę będą bardziej łyse. I dostanie łysą pałą w pałę.
18.10.2016 / 20:22:27
Brawa dla mlodzikow , ogladalem mecz bardzo madrze I odwaznie zagrali , ale to jest przyszlosc.......
chamstwo
Zarejestrowany od: 1322 dni
Ilość komentarzy: 6762
Oceny: +34712
Juventus Turyn
18.10.2016 / 20:21:05
Real widze nie ma zamiaru się pierdzielić, wychodzą totalnie ofensywnie. Została tylko modlitwa.
realfan1989
18.10.2016 / 20:25:16
Moga sie pobawic w kibicow , 6 czerwonych I walkower....... tylko 3:0
realfan1989
18.10.2016 / 20:19:37
25 min do spsringu......... ale faaaaajnie
18.10.2016 / 20:21:23
Osobiście uważam, że to fajnie. Polska drużyna rozgromi giganta światowego. Jedynie moja mama nie wierzy w Legię. Za 2 dni pogrzeb.
realfan1989
18.10.2016 / 20:17:40
Kibole legii juz sie kompromituja , Banda pedalow z warszawy , dlatego jestem za dyskwalifikacja polskich druzyn w Europie , niech sobie stworza Lige downow
19BillyTheKid87
Zarejestrowany od: 481 dni
Ilość komentarzy: 20
Oceny: +110
Manchester United Anglia Islandia Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
18.10.2016 / 20:28:32
dobrze, gadasz ... tyle się o mówi o polskim kibicowaniu ... a tu trzech idiotów już zatrzymała policja ...
dlaczego takie głąby muszą nam przynosić wstyd ?