betclic

"Skład na mecz z Koroną wytypujemy dopiero w niedzielny wieczór"

Ostatnia aktualizacja: 12/02/16 18:52, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

- Chcę zobaczyć organizację gry, zaangażowanie, poświęcenie, ale też entuzjazm. Wierzę w drużynę i w to, że spełnimy oczekiwania kibiców, zarządu, własne i naszych najbliższych – mówił przed meczem z Koroną Kielce szkoleniowiec Pogoni Szczecin, Czesław Michniewicz. 

Opiekun Dumy Pomorza przyznaje, że ma już wizję gdy przeciwko „Scyzorykom”, lecz kwestie personalne pozostaną zagadką aż do niedzieli. - Trudno byłoby mi podjąć decyzję o składzie na Koronę już dzisiaj. Skład wytypujemy w niedzielę wieczorem – zapowiedział w piątek Michniewicz. 

Poniedziałkowy pojedynek przy Twardowskiego zamknie 22. serię gier Ekstraklasy. - To, że gramy w poniedziałek to dobrze i źle. Dobrze, bo będziemy znali wszystkie inne wyniki. Najgorsze jest natomiast czekanie na mecz, z tego względu chcielibyśmy grać wcześniej. Chcemy zagrać z wielkim zaangażowaniem, tak jak jesienią, ale też dołożyć do tego więcej elementów piłkarskich. Mamy świadomość, że piłka ze względu na boiska, nie będzie krążyła tak idealnie jak w Turcji – podsumował trener szczecinian.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!