betclic

Skorupski najlepszy, świetna parada Szczęsnego [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 08/02/16 11:19, Komentarzy: 0

3
0
Fot. Trybex / Shutterstock.com (Łukasz Skorupski)

Wygrana Romy z Sampdorią oraz bezbramkowy remis Empoli z Atalantą - Łukasz Skorupski oraz Wojciech Szczęsny mogą być zadowoleni po ostatnich występach swoich zespołów. Również ich forma indywidualna jest imponująca.

Skorupskiego wyróżnił portal pianetaempoli.it, przyznając mu najwyższą notę w zespole. Występ bramkarze wyceniono na "siódemkę" w dziesięciostopniowej skali. W komentarzu napisano, że "stanowił prawdziwy bastion" i w pierwszej połowie był nie do przejścia, w drugiej - wobec mniej groźnych sytuacji - wprowadzał do drużyny spokój.

Podobnie wyglądało to w ocenach opartego na statystykach portalu WhoScored.com - tam polski bramkarz został wyróżniony jako Zawodnik Meczu. Otrzymał notę 7,9 - znacznie lepszą, niż którykolwiek z jego kolegów z Empoli i jednocześnie najlepszą spośród wszystkich piłkarzy biorących udział w tym spotkaniu.

Na "siódemki" przeważająca część mediów wyceniła także występ Wojciecha Szczęsnego. Bramkarz Romy wynudził się przez większość potyczki z Sampdorią, ale w decydującym momencie znakomitą interwencją powstrzymał Cassano (na video od 4:55):Źródło: własne/WhoScored.com/pianetaempoli.it
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela