betclic

Skorża: jesteśmy drużyną nieskuteczną

Ostatnia aktualizacja: 09/08/15 09:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Po zremisowanym bezbramkowo meczu z Koroną trener mistrza Polski, Maciej Skorża, nie był w dobrym nastroju.

Dzisiejszy mecz był bardzo trudny zwłaszcza w aspekcie fizycznym. Korona dobrze się broniła, grając przy tym agresywnie, na granicy faulu. Po dwóch starciach straciliśmy dwóch zawodników. Staraliśmy się temu przeciwstawić, lecz byliśmy zbyt mało kreatywni, szczególnie po zejściu Darko. Można było znacznie więcej oczekiwać po wejściu drugiego napastnika. Nie od dziś wiemy, że jesteśmy drużyną nieskuteczną i by wygrać, musimy stworzyć więcej sytuacji. Dziś było ich zbyt mało - mówił cytowany przez oficjalną stronę Lecha trener.

Ostatnie minuty graliśmy praktycznie w dziewięciu po czerwonej kartce i kontuzji Szymona Pawłowskiego, który praktycznie statystował. Coraz trudniej było o przemyślaną akcję ofensywną. W tych okolicznościach punkt nie powiem, żeby cieszył, ale możemy go dopisać. Nie zakładaliśmy strat, więc jest to rozczarowujące, ale taki już ten sezon trudny dla nas będzie - dodawał.

Mamy swoje problemy. Kontuzję Kaspra, operację Barry'ego Douglasa, dziś wszystkie trzy zmiany spowodowane urazami. Był to pierwszy mecz, w którym zagraliśmy słabo, więc na razie nie szukałbym wielkiego problemu. Brakuje nam paru graczy, którzy dawali także siłę mentalną. Paulus, Zaur czy wracający dziś Kownaś to ludzie, których ciężko szybko zastąpić i trochę to będzie trwało. Nie ułatwia sprawy też fakt, że nie mamy kiedy potrenować z drużyną. W ostatnim czasie mamy tylko rozruchy, treningi regeneracyjne i mecze. Dopiero po meczu z Zagłębiem będą trzy dni, żeby pewne rzeczy przypomnieć - zakończył.

Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela