betclic

Skorża: Sprawa awansu nie jest przesądzona

Ostatnia aktualizacja: 21/08/15 07:08, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Lech Poznań wygrał wczoraj w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Europy z Videotonem 3:0. Trener lechitów, Maciej Skorża, na konferencji prasowej nie chce jednak przyznać, że sprawa awansu jest już pewna.

Udało nam się dziś uzyskać dobry wynik. Świetnie rozpoczęliśmy mecz, zdobyliśmy gola po ładnej akcji Karola i Barry'ego. Wydawało się, że pójdziemy za ciosem, ale tak nie było. Videoton był dziś bardzo zdyscyplinowany, nie otworzył się praktycznie przez cały mecz i było nam ciężko grać w ataku pozycyjnym pod bramką przeciwnika. Rywal pokazał, że ma klasowych piłkarzy, więc sprawa awansu nie jest jeszcze przesądzona - stwierdził szkoleniowiec.

Nie ukrywam, że cieszę się, iż po ostatnim trudnym okresie potrafiliśmy tak rozegrać ten mecz. Po raz pierwszy w sezonie mieliśmy czas, by się dobrze przygotować, wróciło kilku graczy, którzy stanowią o naszej sile ofensywnej i to przesądziło o wyniku. Obawiałem się jednak nieco wczoraj robiąc dobrą minę na konferencji, bo gdy wraca tak wielu graczy to zawsze jest to pewne ryzyko. Minusem spotkania jest kartka Karola, która eliminuje go z gry za tydzień, a jeszcze większym kontuzja Marcina Robaka. Kostka wygląda bardzo źle i wykluczy go to z gry zapewne na parę tygodni - mówił Maciej Skorża na konferencji pomeczowej.
Źródło: Lech Poznań
Dodaj komentarz
Junior
DziadekBolek
Zarejestrowany od: 646 dni
Ilość komentarzy: 92
Oceny: -272
21.08.2015 / 10:44:11
No mówię, przecież 3:0 było...