betclic

Skorża: Z Piastem najsilniejszy skład

Ostatnia aktualizacja: 22/08/15 11:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Trener Maciej Skorża zapewnia, że w niedzielnym meczu z Piastem Gliwice wystawi najmocniejszy skład.

Piast Gliwice do Poznania przyjeżdża jako lider Ekstraklasy. Tak dobry początek sezonu „Piastunek” dla wielu ekspertów piłkarskich jest ogromną niespodzianką.
- Piast gra naprawdę interesującą piłkę ofensywną, ale często w naszej lidze jest tak, że ktoś wystrzeli na początku z formą, ma dobry okres gry. Trzeba docenić jednak klasę tej drużyny, bo to nie jest przypadek, jeśli wygrywają z Legią Warszawa – mówił szkoleniowiec mistrzów Polski cytowany przez oficjalną witrynę zespołu.

Trener Kolejorza jest zadowolony z postawy zespołu we wczorajszym spotkaniu. Wygrana z Videotonem FC może podbudować drużynę i zmotywować do kolejnych zwycięstw nie tylko na arenie europejskiej. – Zwycięstwo 3:0 na INEA Stadionie z mistrzem Węgier na pewno nas podbuduje, a złe wspomnienia odejdą na bok. Będziemy żyli tym sukcesem i na bazie tego chcemy zbudować dobrą atmosferę, by z Piastem powalczyć o komplet punktów. W niedzielę podejmujemy lidera Ekstraklasy, więc lepszej okazji do tego by gonić czołówkę nie ma – twierdzi Skorża i dodaje: - Rewanż odkładamy na później. Teraz najważniejszy jest dla nas najbliższy mecz ligowy. W niedzielę wystawimy najmocniejszy skład, ponieważ chcemy wygrać.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela