betclic

Skowronek: Odbiera nam się chleb takimi decyzjami

Ostatnia aktualizacja: 15/11/15 15:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YouTube

Olimpia Grudziądz przegrała na własnym stadionie 0:2 z Wigrami Suwałki w meczu 17. kolejki 1. Ligi. Gospodarze od 35. minuty spotkania musieli grać w dziesiątkę, po tym jak czerwoną kartkę obejrzał Michal Piter-Bucko. Trener "Biało-Zielonych", Artur Skowronek powiedział na konferencji prasowej, że decyzje sędziów odbierają jego zawodnikom chleb.

Nie chcę zbyt wiele mówić. Zdania, które bym wypowiedział, mogłyby się obrócić przeciwko mnie. To był trudny mecz od strony psychologicznej. W takich spotkaniach trzeba umieć poradzić sobie z presją. Chłopcy zasuwają, a później kluczowa okazuje się sprawa kartek. W trzecim meczu w tym sezonie musimy sobie radzić w dziesiątkę od trzydziestej minuty gry. To przede wszystkim my jesteśmy winni sytuacji, w której się znaleźliśmy, ale takimi decyzjami zabiera nam się chleb. Jest we mnie wiele emocji. Rozwalają nam się ściany, ale zależy nam na tym klubie. To my bierzemy odpowiedzialność za to wszystko, ale dookoła nie wszystko skleja się tak, jak powinno – powiedział Skowronek.

Dla drużyny ze Stadionu Miejskiego im. Bronisława Malinowskiego był to ósmy mecz z rzędu bez wygranej. Klub z Grudziądza ostatni raz pokonał rywali 19 sierpnia.

Piłkarze Skowronka na półmetku sezonu zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Mają dziesięć punktów straty do bezpiecznej strefy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela