betclic

Skowrońska: Mamy duży potencjał

Ostatnia aktualizacja: 30/09/15 13:07, Komentarzy: 0

0
0
Fot. CEV

Przed polskimi siatkarkami mecz o wszystko na mistrzostwach Europy. Stawką spotkania z Białorusią będzie awans do ćwierćfinału.

Reprezentacja Polski wygrała dotąd w Holandii tylko ze Słowenią. W meczach z Włoszkami i Holenderkami było dużo gorzej, Polki wyraźnie przegrywały, ale Katarzyna Skowrońska-Dolata uważa, że biało-czerwone mają duży potencjał.

- Są zrywy i momenty, w których gramy naprawdę fajnie. Potem popełniamy jednak proste błędy. W drużynie jest dobra atmosfera i potrafimy ze sobą pracować. Miałyśmy ostatnio perturbacje, zmiany trenerów, roszady w składzie, ale tego już nie przeskoczymy - mówi polska siatkarka w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Skowrońska-Dolata grała we wspaniałej reprezentacji Polski, która w 2003 i 2005 roku zdobywała złote medale mistrzostw Europy. 

- Wygrywałyśmy mocnymi charakterami. Każda od siebie coś czerpała. Mam jednak dość porównań z tamtą drużyną. Poszłam naprzód i walczę o kolejne cele. Kiedy będę starszą panią, to powspominam tamte czasy. Teraz nie jest jeszcze moment, by żyć wspomnieniami - mówi Skowrońska-Dolata.
Źródło: Przegląd Sportowy
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!