Skromna wygrana Realu w meczu z Bayernem

Ostatnia aktualizacja: 04/08/16 08:50, Komentarzy: 1

0
1

Real Madryt  po golu Danilo pokonał 1:0 Bayern Monachium w meczu towarzyskim rozegranym w New Jersey.

Mecz nie przyniósł większych emocji. Pierwsza połowa upłynęła pod dyktando Bayernu, ale zabrakło klarownych okazji do strzelenia gola. Najbliżej wpisania się na listę strzelców był David Alaba, po strzale którego piłka odbiła się od poprzeczki.

Po zmianie stron obraz gry uległ zmianie. Inicjatywę przejęli Królewscy. W 79. minucie po Danilo zaskoczył Svena Ulreicha i dał prowadzenie Realowi. Podopieczni Ancelottiego nie byli w stanie udzielić odpowiedzi na tą bramkę.

W meczu nie grał Robert Lewandowski, który otrzymał od sztabu szkoleniowego dłuższy urlop i dołączy do drużyny po jej powrocie do Niemiec.
Źródło: goal.com