Skromne zwycięstwo Zagłębia z Górnikiem Łęczna

asinfo.pl
We wtorkowym zaległym meczu 21. kolejki LOTTO Ekstraklasy Zagłębie Lubin pokonało na wyjeździe 1:0 Górnika Łęczna. Podopieczni Franciszka Smudy wciąż znajdują się w strefie spadkowej.

Ciekawostka: Mecz ten pierwotnie miał odbyć się 7 lutego, ale przez opady śniegu musiał zostać przełożony.

To piąty mecz Smudy w roli opiekuna łęcznian. Jak na razie jego podopieczni przegrali cztery pojedynki, a wygrali jeden.

W 41. minucie Łukasz Tymiński doznał kontuzji i musiał zostać zastąpiony przez Pawła Sasina.

Tak padła bramka:
0:1 Starzyński 6
Od pierwszych minut zapowiadało się na tego gola - Miedziowi narzucili bardzo szybkie tempo gry. Filip Starzyński, po otrzymaniu piłki od Arkadiusza Woźniaka, uderzył zza pola karnego, a defensywa łęcznian zaspała.