betclic

Skrtel: Liczą się punkty, nie styl

Ostatnia aktualizacja: 19/08/15 10:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Liverpool pokonał w ramach 2. kolejki Premier League AFC Bournemouth 1:0. Zdaniem obrońcy The Reds, Martina Skrtela na tym etapie rozgrywek przede wszystkim liczy się wygrywanie i gromadzenie punktów, a nie styl w jakim się to osiąga.

Po dwóch rozegranych spotkaniach ekipa z czerwonej części Merseyside ma na swoim koncie sześć punktów. W efekcie podopieczni Brendana Rodgersa, który nie ukrywa, iż priorytetem na ten sezon jest powrót do Ligi Mistrzów, plasują się na wysokim trzecim miejscu.

- Na początku sezonu liczą się tylko i wyłącznie trzy punkty. Mnie osobiście cieszy również kolejne czyste konto - powiedział Martin Skrtel, cytowany przez oficjalną stronę internetową zespołu osiemnastokrotnego mistrza Anglii.

- W naszej drużynie jest wielu nowych zawodników, tak więc potrzeba czasu, aby dostosowali się oni do nowego otoczenia. Nie zmienia to jednak faktu, iż już niedługo nasza forma wskoczy na wyższy poziom - dodał stoper Liverpoolu.

Martin Skrtel jest na chwilę obecną jednym z najdłużej grających zawodników w Liverpoolu. W sumie w koszulce z Liverbirdem rozegrał 295 spotkań we wszystkich możliwych rozgrywkach. Strzelił w nich siedemnaście bramek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!