betclic

Skrzydłowy Lecha: Chcemy zaatakować agresywnie już od samego początku

Ostatnia aktualizacja: 10/09/16 15:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Chcemy agresywnie zaatakować już od początku meczu. Wiemy, że musimy zrobić wszystko, żeby wygrać kolejne spotkanie na własnym stadionie - mówi skrzydłowy Lecha, Kamil Jóźwiak.

W niedzielne popołudnie lechici rozegrają pierwsze oficjalny mecz pod wodzą nowego trenera, Nenada Bjelicy. Dla piłkarzy chęć pokazania się przed nowym sztabem będzie na pewno dodatkową mobilizacją. - Każdy chce udowodnić, że zasłużył od trenera na swoją szansę. Pierwszy mecz z nowym szkoleniowcem to zawsze dodatkowa mobilizacja - zapewnia młody piłkarz w rozmowie z oficjalną witryną poznanian. 

Rywalem Kolejorza będzie Pogoń Szczecin, która początku sezonu również nie może zaliczyć do udanych. Podopieczni Kazimierza Moskala przed 8. kolejką Lotto Ekstraklasy zajmowali 8. miejsce w tabeli. - Pomimo nieudanego początku, Pogoń Szczecin to dobry zespół, który ma wielu dobrych zawodników. Rafał Murawski, który jest kapitanem, jeszcze nie tak dawno grał w Lechu i dobrze wiemy, że to jeden z czołowych piłkarzy tej drużyny. Z kolei Kamil Drygas od początku sezonu jest najskuteczniejszym zawodnikiem. W defensywie również sobie dobrze radzą - mówi skrzydłowy Kolejorza. - My musimy patrzeć jednak na siebie i skupiać się na tym, żeby poprawić swoją grę i dopisać do swojego konta kolejne trzy punkty - kończy lechita.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!