betclic

Skrzypczak: Drągowski? Coś tam było...

Ostatnia aktualizacja: 05/12/15 10:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Cieszy mnie bardzo ta bramka, bo było to trafienie na 1:1, które dało nam pozytywnego kopa na dalszą część meczu. Po tym golu zaczęliśmy grać lepiej i ostateczny rezultat był taki, a nie inny - mówił strzelec pierwszej bramki dla Górnika, Szymon Skrzypczak.

- Według mnie w akcji bramkowej nie ma mowy o jakimkolwiek faulu. Wystawiłem nogę pomiędzy piłkę a zawodnika i rywal mnie kopnął, dlatego też nie można mówić, że w tej sytuacji był faul - dodał piłkarz zabrzan pytany o kontrowersyjną sytuację bramkową.

- Bardzo chcieliśmy wygrać mecz derbowy z Piastem na własnym boisku, ale też nie po to, żeby przegrać kolejne spotkanie. Uwierzyliśmy w siebie po tej wygranej i uważam, że do końca rundy będziemy walczyć o komplet punktów. Na każdy kolejny pojedynek będziemy wychodzić po trzy punkty - zapewnił Skrzypczak cytowany przez oficjalną witrynę białostoczan.

- Rywalizacja z Drągowskim? Już w przerwie byłem o to pytany. Coś tam było, ale myślę jednak, że nie było tu żadnych złośliwości - podsumował swoją wypowiedź.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela