betclic

Śląsk Wrocław wysłał trenera na urlop

Ostatnia aktualizacja: 03/12/15 09:56, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Grzegorz Kowalski do końca roku będzie tymczasowym trenerem Śląska – poinformowano na portalu wrocławskiej drużyny. Obecny szkoleniowiec "Wojskowych", Tadeusz Pawłowski z powodów osobistych otrzymał od działaczy klubu zgodę na urlop.

– W związku z sytuacją rodzinną trenera Tadeusza Pawłowskiego, zarząd klubu udzielił szkoleniowcowi urlopu. W ostatnich tegorocznych meczach zespół Śląska poprowadzi drugi trener Grzegorz Kowalski – napisano w komunikacie.

52-letni Kowalski dołączył do sztabu szkoleniowego Śląska w połowie listopada. W przeszłości był piłkarzem wrocławskiej drużyny, a później dwukrotnie ją trenował. W swojej karierze prowadził również m.in. Miedź Legnica, Stilon Gorzów, MKS Kluczbork i Ślęzę Wrocław.

Śląsk Wrocław zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy. Ma dwa punkty straty do czternastej Lechii Gdańsk.

– Proszę o uszanowanie tej nagłej decyzji, która wyniknęła z przyczyn rodzinnych. Cały czas jestem z drużyną i wierzę w moich zawodników – powiedział Tadeusz Pawłowski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
thefirehunter
Zarejestrowany od: 662 dni
Ilość komentarzy: 3302
Oceny: -6148
Kibicuje:
Real Madryt
03.12.2015 / 16:54:25
A więc jednak można.

Tabela