betclic

Śląsk Wrocław zwolni następnego trenera?

Ostatnia aktualizacja: 07/03/16 09:24, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Będzie kolejna zmiana trenera w Ekstraklasie? Według "Przeglądu Sportowego" zagrożona jest pozycja Romualda Szukiełowicza w Śląsku Wrocław. 

67-letni szkoleniowiec został trenerem Śląska w grudniu ubiegłego roku, gdy zastąpił Grzegorza Kowalskiego. Jego nominacja była dużym zaskoczeniem. Czasy trenerskiej prosperity Szukiełowicza przypadły na lata 90-te, a ostatni kontakt z Ekstraklasą miał w 2007 roku. 

Początek był udany, bo Śląsk pod wodzą doświadczonego szkoleniowca wygrał dwa mecze z rzędu. Wiosną zespół z Wrocławia gra jednak kiepsko. W czterech meczach zdobył cztery punkty i jest poważnym kandydatem do spadku.

W niektórych mediach pojawiły się nawet informacje, że doświadczony już został zwolniony, ale władze klubu stanowczo zaprzeczają tym pogłoskom. Według dobrze poinformowanych doświadczony szkoleniowiec utrzymuje się na posadzie dzięki... terminarzowi. Śląsk już we wtorek zagra zaległy mecz z Piastem Gliwice, a w piątek zmierzy się z Koroną Kielce. W tej sytuacji nie byłoby czasu na wprowadzenie do drużyny nowego trenera.

W gronie potencjalnych następców Szukiełowicza padają nazwiska Mariusza Rumaka i Jana Kociana.

Śląsk zajmuje 14. miejsce w tabeli Ekstraklasy. Ma tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową.
Źródło: Przegląd Sportowy, własne
Dodaj komentarz
Junior
Mathias86
Zarejestrowany od: 527 dni
Ilość komentarzy: 92
Oceny: +331
Kibicuje:
Manchester United Inter Mediolan Wisła Kraków Polska FC Barcelona
07.03.2016 / 14:48:50
Ten człowiek nigdy nie powinien rozpocząć pracy w tym klubie

Tabela