Słowacja: Porażka rywala Legii

Ostatnia aktualizacja: 30/07/16 22:05, Komentarzy: 2

0
2

FK Trencin w meczu trzeciej kolejki Fortuna Ligi przegrał na wyjeździe 0:3 z FC Zlate Moravce. Dla drużyny prowadzonej przez Martina Sevelę była to druga porażka w tym sezonie w lidze.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1:0. Gola w 10. minucie gry strzelił Michal Ranko. Po przerwie trafienia zaliczyli Martin Valovcan i Jozef Rejdovian.

Goście od 19. minuty meczu musieli grać w dziesiątkę. Czerwoną kartkę obejrzał wtedy Christopher Udeh.

FK Trencin jest rywalem Legii Warszawa w trzeciej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu mistrzowie Polski wygrali 1:0. Rewanż rozegrany zostanie w środę.

Po porażce, Trencin spadł na ósmą pozycje w tabeli. Zlate Moravce są na szóstym miejscu w lidze.