betclic

Słowacki obrońca w GKS-ie Katowice

Ostatnia aktualizacja: 09/09/15 16:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. gkskatowice.eu

Słowacki obrońca Oliver Praznovsky został nowym zawodnikiem GKS-u Katowice. Oficjalnie zakontraktowanie 24-latka potwierdził za pośrednictwem swojej strony internetowej pierwszoligowy klub.

Były gracz młodzieżowych drużyn Interu Bratysława do ekipy żółto-zielono-czarnych przeniósł się na zasadzie wolnego transferu (portal Transfermarkt wycenia go na 250 tysięcy euro). Z zespołem prowadzonym obecnie przez Piotra Piekarczyka stoper związał się rocznym kontraktem.

Warto zaznaczyć, iż w umowie pomiędzy oboma stronami znalazł się zapis, który umożliwia bezproblemowe przedłużenie umowy o kolejne dwanaście miesięcy.

W sezonie 2014/2015 mający za sobą występy w młodzieżowej reprezentacji Słowacji Oliver Praznovsky grał w MFK Rużomberok. W sumie w lidze rozegrał on 24 spotkania, w których strzelił jednego gola.

Dla Słowaka nie jest to pierwszy kontakt z polską piłką. Na początku lipca przebywał on już bowiem na testach w Górniku Łęczna, który ostatecznie nie zdecydował się na angaż 24-letniego zawodnika.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela